HostPro Asistan - Ekran Görüntüleri

Video görüntülerini izlemek için tıklayınız..

Ana Sayfayı kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Muhasebe özeti, Hosting Hizmetleri toplamı, Hizmet süresi bitenlerin müşteri adı, hizmet türü, domain adı ve kalan gün sayısını görebilirsiniz. Ayrıca Düzenli ödemelerinizi tanımlayabilir, saat, döviz kurlarına ulaşabilir, şifre üreticisi ile şifre üretip takvime yapılacak işlerinizi ileri gün olarak girebilirsiniz.
Müşteri Tahsilatları bölümünde aylık tahsilat graiğinizi aylara göre dağılımını görebilecek, Sorgulama yapabileceksiniz. Yeni tahsilat girebileceksiniz. Müşteri Bilgilerini tümüyle görüp müşteri bazında ödeme tutarı kalan tutarı görebilecek, toplam tahsilatlarınızıda görebileceksiniz.
Müşteri Borç/Alacak Özeti Bu bölümde müşteri borç alacaklarını görebilir gruplandırma yapabilir rapor para birimini seçebilir müşterilerinize ödeme bildirimi gönderebilirsiniz.
Eposta Bildirimi bölümünde eposta editörü sayesinde müşterilerinize bilgilendirme yapabileceksiniz
Firma gider defterinizde aylık gider grafiği aylara göre dağılımını görebilir. Giderlerinizi gruplandırabilirsiniz. Yeni Masraf girişi ve Sorgulama yapabilirsiniz.
Müşteri Bilgileri Ekranında domain, firma adı, müşteri adı aratabilir verilen hizmetleri görebilir, yeni müşteri ekleyebilirsiniz.
Müşteri Bilgileri Bölümünde Verilen Hizmetleri görüntüleyip başlangıç tarihi, bitiş tarihi süresi ve kalan süreyi görebilir, süreyi uzatabilir, sonlandırabilir whois ve eposta gönderebilir fatura edip tahsilat yapabilirsiniz. Her Ayın ilk haftasında Telekominikasyon Kurumuna barındırılan ve tescil edilen alan adlarının gönderilmesi gerekli olan dosyanın Telekominikasyon kurumunun istediği şekilde HostPro Asistan'dan alıp gönderebilirsiniz.