Özcan Bilgisayar İnternet ve Servis Hizmetleri olarak amacımız, hosting firmalarına yazılım çözümleri sunarak  hosting firmalarının hizmet kalitelerini artırmalarına yardımcı olmak, işlerimi daha kolay ve verimli yapmalarını sağlamaktır. 

Hosting ve Alan Adı Hizmetleri veren firmalara sunulan HostPro Asistan yazılımının kullanımı oldukça basit bir arayüze sahiptir. Program, Hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Hosting, reseller, domain, sunucu kiralama, co-location, vps, canlı yayın  gibi hizmetlerin takibini yapacak, müşteri hesaplarını kontrol edebilecek, gerektiğinde eposta bildirimleri yapabilecek,  gelir ve giderlerinizi  takip edebileceğiniz bir asistan yazılımıdır.

HostPro Asistan yazılımı sayesinde hosting ve alan adı müşterilerinize daha kaliteli hizmet verebileceksiniz. 

Sunduğumuz HostPro Asistan yazılımı ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, sizleride çözüm ortağımız görmekten mutluluk duyar.Hostpro Asistan v1.1.1
Güncellemesi Çıkmıştır
 

Sürüm Geçmişini Göster

Kurulum Dökümanı


Hostpro TIB uyumludur.
Aylık bildirim (csv) dosyası oluşturabilmektedir. Scriptlere vereceğiniz bedel karşılığında komple bir hosting yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.