HostPro Asistan Yardım

HostPro Asistan Lisanslı Yazılımını Satın Almak İstiyorum
İlk olarak hesaplarımızdan birine programın ücretini ödeyiniz. Yatırdığınız banka ve adınızı soyadınızı yazarak iletişim formunu doldurup yollayınız. Program size mail yolu ile iletilecektir.

Mail adresimiz :
info@hostyazilim.com
 
 
Programın Lisans İsteme Kodu Nedir?
HostPro Asistan Yazılımı her bilgisayar için ayrı bir kod oluşturur. Bu kod işletim sisteminiz yani windows tan bağımsızdır. Bilgisayarınızın donanım bilgilerine göre oluşturulan bir koddur. Bu koda HostPro Kurulumundan sonra Yardım Menusu altında Lisans İşlemleri Kısmından Lisans İsteme Kodu'nda görebileceksiniz.
 
 
Alacağım lisans kodu bilgisayarıma format atarsam değişecek mi?
Alacağınız kayıt kodu bilgisayarınıza format atsanız dahi değişmeyecektir. Çünkü HostPro Lisans kodunu bilgisayarınızın donanımına göre üretmektedir.
 
 
HostPro Asistan Demo Süresi Bittiğinde Ne Olacak?
HostPro Asistan Demo süreniz (10 gün) bitiminde program bütün menülerini kullanamayacaksınız. Yardım Menüsü altından Lisans İsteme Kodu ile Lisans aldığınızda HostPro Asistan Demo programı Lisanslı Hale Gelecek ve tüm verileriniz ile kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
 
 
Programı satın aldıktan sonra sorun yaşarsam ne olacak? Teknik destek veriyor musunuz?
HostPro Asistan Programı için teknik desteğimizi telefon olarak mail olarak destek alabilirsiniz.

Eposta  : info@hostyazilim.com
 
Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim?
İletişim Kısmındaki Adresimize gelerek Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sanal Pos Hizmetimiz Şuan için kullanılmamaktadır.
 
 
Programı satın aldıktan sonra çıkacak olan yeni sürümlerini de kullanabilecek miyim?
HostPro Asistan Programını satın aldıktan sonra çıkan yeni versiyonları upgrade yapabileceksiniz. Program Yardım Bölümünden Geliştirme isteği bildir ile bizden program için geliştirme isteği bulunabilirsiniz.

 Hostpro Asistan v1.1.1
Güncellemesi Çıkmıştır
 

Sürüm Geçmişini Göster

Kurulum Dökümanı


Hostpro TIB uyumludur.
Aylık bildirim (csv) dosyası oluşturabilmektedir. Scriptlere vereceğiniz bedel karşılığında komple bir hosting yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.